Old 12-11-2017, 08:52 PM
Lumeriol's Avatar
Lumeriol Lumeriol is offline
Supporter

Quote:
Originally Posted by karukatimon View Post
Ahoj. Mám problém , ktery jsem zde už adresoval. Texty mam zpřeházené jako kdyby já řákal NPCčkam to co mají říkat oni mě a naopak hra je aktualizovaná a čeština je aktualní
Ahoj, bohužel problém je na straně autorů, že nám nejsou schopni dodat texty, máme verzi 1030 a nějak se s novými nespěchá Víme o tom, že jsou tam s tím problémy, zejména u Inkvizitora Creeda, ale v současné době s tím bohužel nic nesvedeme než čekat, než nám laskavě vydají novou verzi...
Reply With Quote
Old 12-17-2017, 12:39 AM
Magnos93 Magnos93 is offline
Initiate

Děkuji za češtinu, zrovna jsem hru poprvé rozehrál, nevím jestli už to není nikde nahlášeno, ale u intra se nezobrazuje část titulků a u popisů skillů u nekromanta a inkvizitora se objevuje "[[ms]Nekromanté[fs]Nekromantky]"
Reply With Quote
Old 12-17-2017, 09:49 AM
Lumeriol's Avatar
Supporter

Quote:
Originally Posted by Magnos93 View Post
Děkuji za češtinu, zrovna jsem hru poprvé rozehrál, nevím jestli už to není nikde nahlášeno, ale u intra se nezobrazuje část titulků a u popisů skillů u nekromanta a inkvizitora se objevuje "[[ms]Nekromanté[fs]Nekromantky]"
Ahoj, co se týká videa, bohužel je tam problém komplexní u překladů, jelikož máme více znaků než angličtina a hra to nedokáže zpracovat. Takže u obou úvodních videí je bohužel tento problém v každém jazyce kromě angličtiny...

Co se týká Nekromantů, podívám se na to, díky EDIT: opraveno + doopraveny další problémy se skilly.

Last edited by Lumeriol; 12-17-2017 at 09:35 PM. Reason: Fixed skills.
Reply With Quote
Old 12-17-2017, 09:34 PM
Lumeriol's Avatar
Supporter

Default Patch 1.0.4.0

K dispozici máme již texty pro patch 1.0.4.0 včetně opravených textů pro Inkvizitora Creeda. Bohužel nelze novější verzi použít na současnou, takže texty vydáme ihned po vydání nejnovějšího patche. Do té doby se snad poštěstí rozšířit český překlad ö nové texty.

Již nyní je dopřeložena poslední série bounties v Malmouthu, všechny komponenty a další část předmětů.

Těšte se již brzy.
Reply With Quote
Old 12-21-2017, 10:36 AM
Pinkrt Pinkrt is offline
Initiate

Default Díky

Quote:
Originally Posted by Lumeriol View Post
K dispozici máme již texty pro patch 1.0.4.0 včetně opravených textů pro Inkvizitora Creeda. Bohužel nelze novější verzi použít na současnou, takže texty vydáme ihned po vydání nejnovějšího patche. Do té doby se snad poštěstí rozšířit český překlad ö nové texty.

Již nyní je dopřeložena poslední série bounties v Malmouthu, všechny komponenty a další část předmětů.

Těšte se již brzy.
Díky za překlad
Reply With Quote
Old 12-29-2017, 01:38 PM
msstar msstar is offline
Initiate

Ahoj, všiml jsem si jedné drobnosti. A to když děláte úkoly pro frakci Vyvrhelové (v pevnosti Ikon Anesterii) tak je zde úkol kdy máte přinést Pařát z lovce kostí Ka. (tak je to zapsáno v úkolech) Spíše bych to ale přepsal na tesák lovce kostí Ka. Protože samotný předmět je přeložen jako tesák a i jako zub vypadá. Jedná se o úkol Zuřivost Bestie. Ale je to jen detail nechci aby to vypadalo, že jsem hnidopich Každopádně dík za vaši práci a hodně zdaru v novém roce.
Reply With Quote
Old 01-01-2018, 04:39 PM
Magnos93 Magnos93 is offline
Initiate

Přeji úspěšný rok 2018.

Všiml jsem si že ve hře v češtině se objevují tři typy zranění ledem místo dvou:

ledem - co zásah to x poškození
omrzlinami - stejné jako led, ale x poškození za čas
chladem - tohle je podle mě navíc

Inkvizitor Creed
Dolik smrti - Tolik smrti

Last edited by Magnos93; 01-01-2018 at 06:08 PM.
Reply With Quote
Old 01-12-2018, 10:48 PM
Lumeriol's Avatar
Supporter

Quote:
Originally Posted by Magnos93 View Post
Přeji úspěšný rok 2018.

Všiml jsem si že ve hře v češtině se objevují tři typy zranění ledem místo dvou:

ledem - co zásah to x poškození
omrzlinami - stejné jako led, ale x poškození za čas
chladem - tohle je podle mě navíc

Inkvizitor Creed
Dolik smrti - Tolik smrti
Ahoj, díky.
Co se týká toho ledu, prověřím to, ale obávám se, že to bude podobné jako u jedu, kde to tak mají přímo autoři nějakým způsobem rozdělené / nesjednocené.

Překlep samozřejmě opravíme.
Reply With Quote
Old 01-12-2018, 10:51 PM
Lumeriol's Avatar
Supporter

Quote:
Originally Posted by msstar View Post
Ahoj, všiml jsem si jedné drobnosti. A to když děláte úkoly pro frakci Vyvrhelové (v pevnosti Ikon Anesterii) tak je zde úkol kdy máte přinést Pařát z lovce kostí Ka. (tak je to zapsáno v úkolech) Spíše bych to ale přepsal na tesák lovce kostí Ka. Protože samotný předmět je přeložen jako tesák a i jako zub vypadá. Jedná se o úkol Zuřivost Bestie. Ale je to jen detail nechci aby to vypadalo, že jsem hnidopich Každopádně dík za vaši práci a hodně zdaru v novém roce.
Ahoj,

podívám se na to, ale spíše to bude chyba a tesák bude správně. Jelikož se každý předmět musí dohledávat a přesně propisovat do textů, je to občas mravenčí práce

Hnidopich nejsi určitě, naopak to vede ke zkvalitnění celé hry pro všechny ostatní
Reply With Quote
Old 02-07-2018, 08:57 PM
wrejdy wrejdy is offline
Initiate

Quote:
Originally Posted by Lumeriol View Post
Ahoj, bohužel problém je na straně autorů, že nám nejsou schopni dodat texty, máme verzi 1030 a nějak se s novými nespěchá Víme o tom, že jsou tam s tím problémy, zejména u Inkvizitora Creeda, ale v současné době s tím bohužel nic nesvedeme než čekat, než nám laskavě vydají novou verzi...
Ahoj tak jak teda s tou opravou? je 2018 a porad tu mam prehozene texty.. chystal jsem se poslat toto nez jsem nasel tenhle post: Ahoj zalozil jsem si zde na foru ucet jen abych ti mohl napsat nevyznam se tu v pravidlech ci komu presne mam dat vedet ale nejak mi ta vase cestina hapruje... jde o chybu kde napr v arene kdyz dojedu prvnich 10 kol a pta se me npc jeslti chci pokracovat nebo vybrat odmenu tak u odpovedi "chci si vybrat odmenu" je "zelena fajfka" a kdyz to kliknu arena pokracuje dal... kdezto pod touto moznosti je "cerveny krizek" a je u nej napsano chci pokracovat nebo tak neco a kdyz to kliknu tak se otevre brana a jdu si pro odmenu... takze asi jste nekde neco poprehazovali protoze to same se mi deje u questu v hlavni kampani... kde napr co si pamatuju tak u toho typka v dablove prusmyku hned nalevo co chce po me abych mu donesl kovovy srot a vycistil studnu nebo tak neco.. tak ty texty kde on mluvi a ja odpovidam jsou taky prehozene... nechava me to vybrat z textu kde je dialog toho npc a ne mych odpovedi... orientuju se jen diky logice a stesti a taky si trosku pamatuju nektere questy jak jdou... a vim ze kdyz jsem mel cestinu z 2016 tusim (cas kdy jsem zapl naposledy GD) tak tu ten problem nebyl (zapl jsem stale nainstalovanou hru se starou cestinou a bylo to okay) ale potom mi kamarad rekl ze je nova a mam si stahnout lepsi verzi........... jeste se ho zeptam jeslti mu to dela taky to same ale neumim si vysvetlit cim to muze byt... zkusil jsem smazat soubor stazeny pres hru a stahnout rucne od vas ale vysledek je stejny takze asi bude chyba u vas prosim kouknete se na to
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules