Old 03-08-2014, 04:34 PM
Lumeriol's Avatar
Lumeriol Lumeriol is offline
Supporter

Default B17

Verze B17 se úspěšně překládá, většina aktualizovaných souborů je již plně přeložena (texty platné zejména pro 2. akt) a je možné je tak plně využívat. Pravidelně se opravují nalezené chyby a překlepy, nesmysly způsobené prvotním nepochopením překladu a samozřejmě nepřeložené části.
Co se týče předmětů, jsou hotové veškeré základní předměty vypadávající z příšer, zbývají především vzácné a epické předměty. Další rozsáhlou částí, která se překládá pomaleji, jsou dovednosti hrdinů, které se často mění - doplňují se texty, mažou se nevyužitelné dovednosti a nahrazují jinými, nebo se některé dovednosti přesouvají mezi postavami.
Do konce března vám však můžeme slíbit překlad základní příběhové linie, druhotných úkolů a všech postav a objektů, a samozřejmě další várku přeložených dovedností a předmětů tak, aby byl překlad této verze co nejdříve hotov a mohl být testován.
Těšíme se na vaše reakce a připomínky.
Reply With Quote
Old 04-30-2014, 07:44 AM
Wyverna Wyverna is offline
Initiate

Zdravím,

tuto hru jsem hrál už cca před půl rokem, to byl dostupný jen Act1. Jelikož se mi líbil Titan Quest, tak jsem chtěl zkusit i tuto hru a velice se mi líbí. Nedávno jsem se ke hře vrátil, jelikož vyšel Act 2 a zjistil jsem, že se pracuje na češtině, což mě velice překvapilo a potěšilo. Za to děkuji.
Reply With Quote
Old 05-03-2014, 03:52 PM
Lumeriol's Avatar
Supporter

Quote:
Originally Posted by Wyverna View Post
Zdravím,

tuto hru jsem hrál už cca před půl rokem, to byl dostupný jen Act1. Jelikož se mi líbil Titan Quest, tak jsem chtěl zkusit i tuto hru a velice se mi líbí. Nedávno jsem se ke hře vrátil, jelikož vyšel Act 2 a zjistil jsem, že se pracuje na češtině, což mě velice překvapilo a potěšilo. Za to děkuji.
Češtinu si můžeš už stáhnout dle postupu v prvním příspěvku, základ je více méně přeložený, tedy především základní a druhotné úkoly. Jsem rád, že naši práci někdo ocení
Reply With Quote
Old 05-03-2014, 04:58 PM
Rottenflesh's Avatar
Rottenflesh Rottenflesh is offline
Supporter

Exclamation Video kanál s recenzema, a dalším v CZ

Ahoj,

tady je seznam videí Grim Dawn, které natáčím. Jsou tam recenze, proovnání jednotlivých verzí, budou přibývat buildy, recenze na češtinu, druhý akt a podobně. Tak nezapomeňte kontrolovat, co nového se okolo skvělé hry Grim Dawn děje!!

https://www.youtube.com/playlist?lis..._hcStsHhl_0Mg-
Old 05-04-2014, 04:52 PM
Initiate

Hru hraji již s češtinou. Zatím jsem rozehrál novou postavu a hraji od začátku právě s češtinou...
Reply With Quote
Old 05-04-2014, 07:39 PM
Lumeriol's Avatar
Supporter

Quote:
Hru hraji již s češtinou. Zatím jsem rozehrál novou postavu a hraji od začátku právě s češtinou...
Jsme rádi, že ji užíváš. Pokud bys našel nějakou chybu či nesrovnalost, zkus nám to sem napsat prosím, ať se na to můžeme podívat. Více očí více vidí
Reply With Quote
Old 05-05-2014, 08:34 AM
Initiate

Pokud na něco narazím, tak určitě dám vědět. Některé věci ještě nejsou přeloženy, ale to bude tím, že na překladu ještě pracujete, pokud se nepletu..
Za sebe mohu říct, že jsem rád, že jste se pustili do překladu této hry, ještě jednou díky.
Reply With Quote
Old 05-05-2014, 09:20 AM
Lumeriol's Avatar
Supporter

Quote:
Pokud na něco narazím, tak určitě dám vědět. Některé věci ještě nejsou přeloženy, ale to bude tím, že na překladu ještě pracujete, pokud se nepletu..
Za sebe mohu říct, že jsem rád, že jste se pustili do překladu této hry, ještě jednou díky.
Možná bude i problém v tom, že se archiv občas aktualizuje i několikrát denně, pokud se do toho opravdu dáme. Ovšem někdy je i pár dní klid a překlad stojí, děláme to v našem volnu. Během víkendu tam něco málo přibylo. Ale jinak se bát nemusíš, překlad hodláme dokončit, přeci jen už na něm pracujeme od Vánoc.
Reply With Quote
Old 05-05-2014, 02:16 PM
Initiate

Zatím jsem si všiml, že když dokončím úkol, tak okno, které vyskočí s odměnou, má špatně se zobrazující diakritiku...
Reply With Quote
Old 05-05-2014, 02:55 PM
Lumeriol's Avatar
Supporter

Quote:
Zatím jsem si všiml, že když dokončím úkol, tak okno, které vyskočí s odměnou, má špatně se zobrazující diakritiku...
Jo, to jest bohužel problém posledního updatu, již je to nahlášeno. Ono vůbec s posledním updatem B18 sic mnoho chyb opravili, ale spoustu dalších přinesli a není v našich silách tohle opravit. Snad další verze (B19) bude v tomhle úspěšnější.
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules